| LoOvE a întrebat:

ce parere aveti despre cei din zodia berbec? Fi-ti cat mai sinceri!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Părerile despre zodii poți să ceri la "Conversații", nu la "Știință/Filosofie". E chiar atât de greu să alegi o categorie potrivită?

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa-ti spun sincer pentru ca ma incadrez in aceasta zodie dar n-am reusit sa ma cunosc ca om si nici ca animal...nu mai adaug nimic pentru ca oricum cred ca deja am spus prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns:

Cu ce e relevanta zodia asta inexistenta? Mai important decat zodia mi se pare daca acum in Hunedoara bate vantul sau ploua...

| itscloudyoutside a răspuns:

Bla bla bla. Sunt paralela cu astrologia, si asa vreau sa si raman. Tot ce-ti pot spune e ca prietena mea cea mai buna, tatal meu si colegul meu de banca sunt berbeci. Despre ei am o parere buna, dar depinde de la o persoana la alta. Chiar nu cred ca zodia are vreo legatura cu comportamentul, felul de a fi, gandirea etc.

| aliceinchains a răspuns:

Cred ca sunt cam agramati din fire? thinking

| Zangetsu a răspuns:

Mie nu-mi plac berbecii, si eu sunt berbec.

| bendis92 a răspuns:

Eu, in calitate de berebc sunt cea mai tarelaughing Joking, berbecii au anumite caractere evidente- incapatanarea, buna dispozitie, energia, dar in final nu te ghidezi dupa zodie, ci dupa cum te-ai nascut...am cunoscut si berbeci atipici de aceea iti spunwinking Numai bine!

| NoNameJunior a răspuns:

Heloo!
cei din zodia berbec sunt niste oameni educati,optimisti, puternici, iubitori si intelegatori.
si mama este berbec(cred ca si tu esti din moment ce ai pus o intrebarea despre zodia asta).

| Amorezatul a răspuns:

Salut. Impulsivitatea si Autoritatea lor este recunoscuta! - Iar asta este o prejudecata de-a mea asupra a multor persoane din zodia berbec cu care am avut de-a face! Atentie totusi: este mai important caracterul, demnitatea, integritatea persoanei respective decat zodia din care face parte!

| DidiChanx3 a răspuns:

Mi se par super de treaba am o gramada de prietene berbec si sunt chiar super big grin

| Swallow a răspuns:

In genere ma`pac suuuper cu berbecii. Tatal meu de exemplu fiind berbec si unii din cei mai buni prieteni.Doar ca sint cam incapatinati laughing si cind se supara nu vor sa se inmoaie, insa oricine are acest defect. laughing eu sunt sagetatoare si nu de aia ca zodia mea zice ca am o relatie excelenta cu berbecii, ci din propria experienta spun astawinking Bye` :*

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Eu sunt berbec si am o parere foarte buna despre mine.

| anabatr a răspuns:

Ar fi culmea sa-ti zic ca da..sunt berbec si am o parere buna despre mine laughing cauta pe net si gasesti pe zodiacool.ro mai multe informatii despre berbec tongue

| Manticore a răspuns:

Am cunscut cativa berbeci si sunt niste oameni care re place sa se distreze foarte mult (fetele).

| Danyk777 a răspuns:

Mie mi se par super berbeci big grin Sunt incapatanati, puternici, inpulsivi, big grin actioneaza repede si nu le pasa de sfaturile celor din jur, sunt curajosi. Si nu zic cu rautate ca sunt : incapatanati, inpulsivi si ca actioneaza repede si nu le pasa de sfaturile celor din jur! mie chestiile astea mi se par super! big grin!