| Lawrence a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care sunt in zodia Berbec?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Eu sunt in zodia berbec. Cum am mai spus, nu conteaza ca mai multe persoane au aceeasi zodie pentru ca difera de la persoana la persoana. Eu sunt foarte incapatanata si ambitioasa, si daca incep ceva il duc pana la capat. Sunt puternica si lupt pentru ceea ce imi doresc. Pun suflet, atunci cand vad ca se merita, sunt loiala si sincera, spun lucrurilor pe nume. Prefer adevarul oricat de dureros ar fi. Si a doua sansa o dau foarte rar.
De obicei berbecii sunt curajosi, si le plac provocarile.
Cred ca persoanelor din zodia berbec le place sa atraga atentia, sunt indraznete si sunt independente.

6 răspunsuri:
| AGGA a răspuns:

Alina mersilaughinglaughing:Xbig grin:*(vreau scame de covor)laughinglaughing, sa stiti ca si varsatori sunt gen aprilish bolundish te distrezi cu ei de numa:Xbig grinlaughinglaughing(se simte cinevalaughing)

| Aero a răspuns:

Cei din zodia Berbec sunt berbeci laughing

| Juliana a răspuns:

Sunt prieteni foarte de treaba, razi mult cu ei [in cazul in care esti varsator] si sinceri[mai depinde si de anturaj si mostenirea genetica]big grin

| Juliana a răspuns:

Ma simt ma simtblushing...varsatorii si berbecii pot schimba lumea impreunasmug[scria pe un sitelaughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laurence.ai unul deasupra postarii tale.harciog e berbece.studiaza-i profilul si vei vedea, unul veritabil.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au multe calitati