| denisaalexandru01 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de baietii in zodia berbec?:*

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Sunt berbeci laughing)

| Яùxsi a răspuns:

Niste berbeci care abia asteapta sa te impunga day dreaming

| angelinthedark a răspuns:

Au 2 ochi, 2 picioare, 2 maini, 2 urechi, un nas, etc... fetito, in primul rand nu cred in zodiac, abureli in capu lor, lasa tu zodia lui, ca cunosc enspe mii de baieti cu aceeasi zodie si au caractere total diferite, nu te prostii.Nu am nicio parere despre ei, nu imi pasa, na si ce daca sunt in zodia berbec? Ce acum vrei sa vezi numa raspunsuri faine, bune care sa te incurajeze in legatura cu baiatul care il placi, sigur e vorba de unu pe care il placi si vrei acum sa stii cum este de fel, pai nu citi zodia ci vorbeste cu el, nu mai crede in mosu, aaaaa sa iti zic cum e berbecu? E frumos, romantci, fidel, glumet, interesant, bla bla bla si sigur te iubeste mult, hai la gara.

| vintagegreen a răspuns:

Stiu ca berbecul este cea mai fidela zodie.

| sonia_3318 a răspuns:

Eu is berbec is fata dar is buna la inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa raspunsurile rele si asculta trebuie sa fi mai intai prietena lor dupa care intr-un mesaj intreaba-l "ma placi"? daca zice nu nu te speria raspundei nonsalant " hmmm..." si atat vezi ce zicedupa care te retragi mai intreaba-l ce ii place la tine. e bine sa va dati intalnire intr-un parc cu o zi un pic mai friguroasa ca sa iti dea pluoverul si sa va saruati. Daca ajungeti intr-o camera singuri si dormiti impreuna fi ultima care se culca si sarutal in coltul gurii dupa care el o sa faca tot sau se poate sa faceti si un dus sarutanduva NU MAI MULT. arata-i ca te astepti la mai mult de la el! cam atat love struck