| RafaelBogdancr7 a întrebat:

Buna seara in primul rand. Vreau sa va intreb despre un vis pe care l-am avut cu o seara in urma.
Visasem ca eram intr-o tabara si era timpul sa plecam acasa, toti cei ce erau acolo incepeau sa isi stranga hainele dar eu stateam si mi-am dat dintr-o data seama ca trebuie sa o fac si eu. Am fost am terminat dupa am pus bagajele unde le lasasera toti.
Iar apoi cand ies afara ajung sa alerg printr-un fel de campie care avea un drum de piatra alba, prafuita, alergam tare si alergam, alergam pana ma trezesc iarasi in locul unde era tabara, in curte mai exact si fata de care imi place la momentul asta ma vazuse. Stau putin iarasi si ma trezesc ca ne tineam in brate (dupa ce m-am trezit ma simteam euforic btw) iar apoi am tinut-o in brate mi-a spus ca ma iubeste si apoi m-am trezit.

Răspuns Câştigător
| sveduneac a răspuns:

Buna seara. Eu va recomand sa le dați la Dumnezo toate visele sau coșmarurile. Înțelegeți va rog, visele sunt generate de către creier efectiv, nu este un semn sau altceva. Ce rahat? Un coșmar este generat de către tine însuți, nu este dat de nu știu cine in capul tau in timp ce dormi adânc! Stai liniștit, că toți avem vise de genul, dar sunt doar în imaginația ta

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai crede in vise, sunt minciuni la fel ca horoscopul, jocurile de noroc si ghicitul in palmă.

| gabriel2004o a răspuns:

Și întrebarea care e?