| MariusA99999 a întrebat:

Hey.. Aseara am visat ca am mers intr-o noapte la o fata, am strigat la ea (dar intrasem deja in curte big grin ) si am imbratisat-o chiar in fata usii (nu mai stiu de ce). Cand o tineam in brate simteam corpul desi era doar un vis.
Apropo, sunt prieten cu acea fata.

Are cinveva vreo explicatie?
Dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Salut Marius!
De regula visurile sunt proiectia virtuala a dorintelor si sentimentelor noastre ascunse. Multi dintre noi prin vis ne continuam gandurile, chiar daca in vis ne comportam asa cum ne-am dori si nu cum ne-am comporta in realitate.Sigur iti doresti ca acea fata sa reprezinte pentru tine mai mult decat o simpla prietena.Straduieste-te pentru realizarea acestui deziderat si ...multa bafta!

3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

nu te ambala degeaba
a fost un simplu vis
nu înseamnă absolut nimic

| KamaSutra a răspuns:

Pai inseamna ca vrei ca acea fata sa fie mai mult decat o simpla prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un vis, nu înseamnă nimic.