| fetita97 a întrebat:

Buna alerg seara o ora de o luna, dintai mi s-au umflat gambele, si azi mi-a amortit talpa piciorului in timp ce alergam simteam talpa umflata in timp ce alergam am facut pauza si dupa aia a fost ok, nu inteleg ce am eu cu picioarele astea :-s sunt fata am 14 ani

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pai nu ti-am mai zis ca nu trebuie sa alergi zi de ziwinking

| florin08 a răspuns:

Da-mi nr tau de telefon eu te pot ajuta sa nu ti se mai umfle.

| smocin a răspuns:

Nu te lua dupa ei, e foarte bine sa alergi insa talpile probabil te dor pentru ca te-ai strans prea tare la sireturi, iar cand vezi ca ti s-au umflat picioarele, faci pauza si faci un pic de strectching apoi ii dai iar drumul la alergare si tot asa. bafta si sper ca te-am ajutat

| BogdanCR7 a răspuns:

Este bine ca vrei sa fii in forma...dar ar fi bine sa faci o pauza pana ti se dezumfla picioarele...dar daca tot vrei sa fii in forma incearca sa faci altceva. Dupa ce picioarele tale sunt din nou ca inainte apucate din nou dar nu chiar in fiecare zi. Sper sa fie de ajutor.

| kentu a răspuns:

Este de la febra musculara happy