| Danyel2000 a întrebat:

Buna TpU.Recent am lu-at un fidget spinner si am vazut o chestie care sa il faca sa se invarta mai repede.
Am vazut ca daca bagi rulmentul in alcool se curata si se invarte mul mai mult. Vreau sa stiu daca il bag in spirt o sa aiba acelasi efect asupra lui? Am vazut ca are 70% alcool.Plzz nev urgenta

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si deja ai "lu-at" si autism.

| Danyel2000 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Spinerul nu e doar pentru autisti.E pentru oricine.Eu l-am luat deoarece este foarte popular si vreau sa ma distrez cu el

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Danyel2000):

Este foarte popular si sa fii gay. Ar trebui sa incerci si asta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eu nu am zis ca esti, am zis doar sa incerci, dar te simti, asa ca esti gaylaughing))

| Rpgdei a răspuns:

De obicei rulmentul acela e curățat bine, eu l am facut sa meargă mai bine cu detergent de vase pentru ca degradează grăsime, încearcă cu o periuta si curata l apoi clădește cu spirt sau apa si usucă l bine
funda?