| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Vineri la ora de dirigentie un baiat a spus ca Selena Gomez Hanna Montana(sper ca am scris corect) si Eminem au trecut la iluminat. Ce inseamna "au trecut la iluminat". Funda

12 răspunsuri:
| Nisipeanu a răspuns:

Fig. (Despre față, ochi etc. sau despre oameni) Extrem de mulțumit, de fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au angajat la renel.transport si retele.ei se ocupa cu reparatiile.

| Andreyok a răspuns:

Este pe youtube un documentar care se numeste : "Demascarea industriei muzicale" si are mai multe episoade. Urmareste le si vei intelege. http://www.youtube.com/watch?v=vgDJwBfriEw Aici e primul episod, cu restul te descurci :)

| curlyhair a răspuns:

PAi nu stiu ce inseamna dar sigur a mintit pentru ca Hannah Montana nu existawinking

| XxXxAlessiaXxX explică (pentru curlyhair):

Http://www.youtube.com/watch?v=_JjksQt-D5I&feature=related uite clipul asta Fata aia cu parul lung si blond e Hanna Montana:D

| curlyhair a răspuns (pentru XxXxAlessiaXxX):

Toata lumea stie cine e hannah
e un personaj fictiv
ea e de fapt miley cyrus cu o peruca blonda
dăăăaa

| XxXxAlessiaXxX explică (pentru curlyhair):

@DragoiElena si eu stiam asta straight face.E o chestie banala.(macar stii si tu ceva)

| Kanabiss a răspuns:

Ma copii iluminati exista da voi sunteti prea mici sa intelegeti nu exista iluminati exista din 1776 copile straight face

| Kanabiss a răspuns:

Si cand spune au trecut la iluminat da au trecut de asta au ajuns la stadiul acesta dar eminem incearca sa scape de ei si nu are sanse prea mari de a scapa de ei de asta a scos si albumul recovery cine intelegi si poza de pe album...

| addyna a răspuns:

Iluminati este o organizatie secreta prin care un artisc cand ajunge la un stagiu al popularitatii poate sa faca pact cu diavolul ...adica diavolul ii da mai multa celebritate sh el in schimb trebuie sa aduca mai multi d partea lor prin anumite semne p care le fac sh prin versurile p care le canta dar eu stiu d eminem rihanna lady gaga

| ancamarina a răspuns:

Illuminatti cica ar fi o societate secreta care atrage din ce in ce mai multi artisti internationali, si consta in credinta intr-un anumit demon.artsitii isi vand sufletul diavolului si el ii ajuta in obtinerea succesului.( nu stiu cat de adevarat e, dar a fost un documentar pe tema asta, si asta e explicatia la intrebarea ta.)

Răspuns utilizator avertizat