| anonim_4396 a întrebat:

Cainele meu a murit ieri... a fost otravit, rasa amstaff ???????? nu ma pot opri din plans l-am luat intr-un sac si l am aruncat. am fost sa il vad si era diaree pe sac fix unde era cu fundul ce putea fii? Inainte sa moara fost in coma. el a vomitat spuma alba nu manca deloc a baut numai apa vreo 5 litrii

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Ok. Va deveni lichid, trebuie ingropat si lasat sa se odihneasca. Asa se intampla cu cadavrele, dupa vreo 7 zile sau mai mult. Carcasa se umfla, gazele imping materiile fecale afara din corp. E ceva normal, si la om e la fel. Mortul face pe el, din ambele intestine. Apoi devine lipicios, se frange, bacteriile il mananca, urmeaza un intreg proces...nu mai detaliez. Si apoi devine lichid, apa e absorbita de pamant, ramane scheletul. Si la om la fel. Imi pare rau pentru durerea ta, daca iti iei altul, eventual la fel, iti va alina durerea. Cu cat mai repede, cu atat mai bine.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ciocolata e mortala pentru caini. Si cafeaua.

| Bondarel99 a răspuns:

E posibil si sa il fi lovit o masina?

| Raducons a răspuns:

Trebuia sa ii faci o groapa daca l-ai iubit atata

| Daniel323 a răspuns:

Unde l-ai aruncat?

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Im pare rau pentru cainele tau.
ai putea sa l ingropi in semn de respect pentru slujirea lui fata de mine, pentru loialitate.

| Giorgianae a răspuns:

Buna si cățelul meu un amstaff frumos e in coma l-am gasit de dimineata asa off, cat timp a fost in coma cățelul tau? Tot asa bănuiesc că a fost otrăvit?

| Jahseh a răspuns (pentru Giorgianae):

A stat o noapte. Am fost la veterinar i-a dat o doza puternica și pe drum a murit