| Vernusio a întrebat:

Cand vine Apocalipsa?

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pui o intrebare absolut tampita!
Ma crezi daca o sa-ti spun ca o sa fie pe 13 aprilie 2222?

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru multi a venit deja de demult.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Joi

| PersonajFictiv a răspuns:

Sper ca mai rapid.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Dar ce-i cu graba asta?thinking

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea multa confuzie, avem nevoie de claritate, sau cel putin eu as avea.
Sunt atatea "drumuri ", oare toate sunt bune?
Vreau sa stiu adevarul obiectiv, dar orice om cred ca ar vrea asta in interiorul lui.Toti am vrea niste raspunsuri sigure la niste intrebari complicate.
Inafara ca se sfarseste lumea si incepe alta( nu stiu nici asta,poate materiala, spirituala, etc), avem parte de o revelatie ( asa am inteles eu ).Si nu, nu cred in iad, rai inca ( adica daca faci ceva aici sa suferi sau sa te bucuri o eternitate pentru ce ai facut intr-un timp atat de scurt, plus ca multe din alegeri nu au fost facute pentru ca ai vrut, ci facute pentru ca trebuie - exemplu, cei din ghetou, etc. )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.când decide ea.

| DovleacTurbat a răspuns:

Maine aka 23 septembrie 2017. laughing Trebuie sa recunosc ca scenariul este foarte ok pentru apocalipsa de anul acesta. rolling on the floor Adica, gandeste-te: Eclipsa din August, marele cutremur din Mexic, uraganul ala devastator Imra sau cum dracu, restul urgiilor la nivelul Europei si nu numai. Urgia de la noi. Foarte fain acest scenariu sau poate ca nu e doar un scenariu? o_O? rolling on the floor

| 393Dan a răspuns:

Maine. Eu deja mi-am luat umbrela pentru ploaia de meteori.

| denisTiky a răspuns:

In fiecare maine la DanDiaconescu! Dai funda daca ai ras? (=
Apropo de intrebarea ta, nu stiu cand, ceea ce vezi la stiri este COMPLET FALS. Doar Dumnezeu stie cand asa ca ar fi bine sa nu iti mai pui intrebarea asta si sa te rogi sa nu vina, ok?

| BlueFox a răspuns:

In 2012

| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Nu o sa vina si daca va veni maine ar fi o probabilitate de 1%

| anonim_4396 a răspuns (pentru Socea_Rares_1990):

Nu te intreb cum ai calculat, pentru ca stiu sigur ca oricum nu o sa zici formulele tale secrete.

| Socea_Rares_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am calculat dar gandeste-te care e probabilitatea ca pe data de 23, asa a fost in fiecare an

| AnonimRD a răspuns:

Cand o sa decida bunul Dumnezeu! Funda? tongue