| yonutzu_8357 a întrebat:

Cate ore de biologie chimie si matematica se fac daca sunt la profilul stiinte ale naturii(bio-chimie)? este >greu?

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

Din cate stiu eu doar doua de chimie si doua de biologie big grin...profilul se axeaza mai mult pe stiintele ale naturii din clasa a 11a insa intr`a 9a si a 10a totul o sa ti se para ca in generala, foarte echilibrat happy succes

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai...2 bio, 2 chimie, 5 mate..la mate-info..Trebuie sa-ti placa chimia. La greu. tongue

daniela
| daniela a răspuns:

2 chimie, 2 biologie si 4 mate din cate stiue eu

| soricica a răspuns:

Eu sunt la chimie-biologie...si eu in primul an am facut 3 de biologie, 2-3 de chimie [asta pentru ca am avut ca diriginta o profesoara de chimie...si ne mai baga ea cate o orabig grin], si matematica 5 parca... cel putin asa le-am avut eu...succes la liceuwinking

P. S. : Nu e greu in primii aniwinking... dar lasa ca ai sa te acomodezi, pentru ca profii sunt constienti ca ai treut in alta etapa, asa ca te vor ajuta si ei sa te acomodezi cat mai repedebig grin

| withoutme a răspuns:

Vreo 2-3 de chimie si 2-3 de bio, ...mate mai putin,... e usor daca te bazezi pe chimie si poti retine repede la bio,...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca 2 de bio si chimie si 5 mate asa e la scoala mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 de chimie, 3 de bio, 4 de mate, 3 de fizica.eu asta am facut in liceu, am terminat anul trecut happy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore de biologie, 4 de matematica si 3 de chimie.Nu este foarte greu atata timp cat iti doresti sa inveti si te implici in activitatea scolara.Eu sunt la bio-chimie si dupa parerea mea este cel mai frumos profil. daca m-ai ai intrebari despre bio-chimie ma gasesti la id crssmdh666

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 chimie 2 bio si 4 mate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 de chimie, 7 de bio. si 1 de mate

| kattha a răspuns:

Nu stiu.asta ma intreb si eu...