| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Se fac multe ore de matematica la stiinte ale naturii? E atat de grea matematica la stiinte ale naturii? Si cam cate ore de mate, fizica, chimie si biologie se fac? big grin

1 răspuns:
| dyanna_8752 a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii big grin,
facem 4 ore de mate (in a 9 si a 10)
in a 11 si a 12 a doar 3,
fizica -3,
chimie si bio -2,
asa fac eu, dar oricum se pune accent si pe mate, pentru ca trebuie la bac(din pacate), daca vrei sa scapi de mate poti merge la stiinte sociale, faci istorie multa, si mate deloc (din clasa a 11) plus ca nu mai dai nici bac din mate,