| EcstasyW a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in 2012 sfarsitul sau un nou inceput

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu va fi sfirsitul lunii pe 21 decembrie 2012 se asteapta un nou inceput.In ce va consta? Apoi sincer abia astept sa vad.

| Coconutz a răspuns:

Sunt de parere ca lumea nu va mai arata la fel in 2013.

| Magnifico a răspuns:

Vorbim in 2013winking.Nu va fi nici un sfarsit, au fost anuntate prea multe si nici unul nu a mai venit si nici nu va veni.Maiasilor li se pare ca vine sfarsitul lumii pentru ca la ei se termina calendarul, dar vei vedea ca totul se va lamuri si nu va fi nici un sfarsit.Bafta

| aro000 a răspuns:

Continuarea

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Ce s-a intamplat si in 2000, NIMIC

| fihao a răspuns:

Nimic probabil tot criza si basescu presedinte in continuarehappyasta e sfarsitul Romaniei

| Becanee a răspuns:

Mda.Cred ca o sa se intamplethinking NIMIC!

| C4br0n a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch Asta e motivu pentru care meritam sa murim in 2012 :|

| EcstasyW explică (pentru C4br0n):

C4brOn adevarat

| ghostsiroman a răspuns:

Nici una dintre variante nu sunt valide, se spune ca planeta Jupiter va creste asa de mare incat o sa se transforme intr-o gaura neagra si va inghiti tot sistemul solar dar e imposibil deoarece ultimile descoperiri stintifice ne arata ca jupiter poate sa nu fie o planeta deoarece sa descoperit ca are 2 straturi gazoase si unul nu se stie inca. Varianta ca soarele o sa se intunece este tot una valida deoarece soarele este o stea de varsta mijlocie si mai are de trait miliarde de ani.Alte variante ar fi imposibile( in afara de cea cu eztraterestri care e adevarata, deoarece am vazut unul la TV la stiri si unul pe nu stiu ce program TV, dar nu va fie frica eu cred ca sunt pasnici deoarece sa decoperit in Egipt pe o piatra ca sa desenat pe ea un elicopter,un submarin si un OZN, care ar fi cauza cum egipteni ar fi putut cara pietrele), revenim la subiect, daca sunt si alte cauze trimitetimile intr-un mesaj.

| hgfdu a răspuns:

Inceputu' unui sfarsit.