| blue007eyes a întrebat:

Anul 2012 este sfarsitul sau un nou inceput, ce credeti?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sper sa fie sfarsitul...intrebarilor din saga "Fugiti ca dam coltu` in 2012!"

| Bacemi a răspuns:

Poti sa iei in considerare ambele afirmatii.

| alex2009 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii cand vine sfarsitul poate sa vina si maine si peste 2 zile si in 2012 sau 2015 da cred ca va fi un nou inceput eu vreau ca acel sfarsit sa fie cat mai departe.

| myworldis5784 a răspuns:

Bravo lora., inteligent

| alex:) a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza chestile astea ca murim in 2012 o mai zis ca murim in 2000 si nu am murit nu mai credeti asa ceva, a infintat cineva asa ceva ca sa ne speriem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru un nou inceput nu e necesar un sfarsit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ abia 2012?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni in afara de Dumnezeu nu poate stii! Poate sa fie sfarsitul sau inceputul sau poate sa nu fie nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul creca

| miriam957 a răspuns:

Nici - nici. Biblia spune ca sfarsitul va veni "ca un hot" si hotul nu anunta ora. Noi sa fim pregatiti si sa traim astfel incat sa fim pregatiti.