| RecycleBin a întrebat:

Ce inseamna cand ii spui unei persoane :esti frumos/ă tu asa.si ma refer ca de ce se foloseste tu asa si nu tu? sper sa intelegeti ce vreau sa spun

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Vai ce unghii frumoase ai "tu asa", pai ce sa fie o noua expresie sclifosita. Pârt.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu înţelegem ce vrei să spui. Ce-i cu amestecătura aia de cuvinte în chestia aia care se presupune a fi întrebare?

| Ramonaaaa a răspuns:

Cand ii spui unei persoane ca este frumos/a poate insemna ca te atrage din punct de vedere fizic.:]