| Cretw a întrebat:

Ce înseamnă sa fii "șmecher"?

16 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

De doua ori prost si o data fraier.

| WR104 a răspuns:

Se pot intelege multe prin a fi "șmecher", fiecare interpreteaza cum doreste deci nu trebuie sa fie neaparat un lucru rau.

| Musique a răspuns:

Să fi ce nu ești de fapt.

| andrei a răspuns:

Prostanac.

| TheAce a răspuns:

Inseamna sa fii un complexat cu reale probleme de intimitate si comunicare care simte nevoia de a suplini aceste lipsuri printr-o imagine care sa inspire frica.

| Doηηa a răspuns:

Nu îmi place cuvântul deloc, deci...

| RAY a răspuns:

Tupeu trebuie sa ai in viata dar nu de ala vulgar, un tpueu germanic adica inteligent

| Dariusuu a răspuns:

Toti sunt smecheri pana la un anumit punct.

| WhatheWow a răspuns:

Eu cred ca nu e altceva decat un prost cu stil, atata tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna sa fii prost.

| CryChristiAN a răspuns:

Sa fii smecher inseamna sa le fii superior unor destepti, iar prostii se cred se cred superiori desteptilor.Deci, sa fii smecher inseamna sa fi prost.

| OmulĂla a răspuns (pentru CryChristiAN):

Deci pentru tine,, să fii,, și,, să te crezi,, sunt cam același lucru? Hmm...

| CryChristiAN a răspuns (pentru OmulĂla):

Nu. asta ai dedussad?

| OmulĂla a răspuns (pentru CryChristiAN):

Recitește-ți comentariul.

| CryChristiAN a răspuns (pentru OmulĂla):

Mdahee hee. acum am observat. Scuze.

| Goguryeo a răspuns:

Nu știu cu exactitate, unii ar putea spune că a fii șmecher înseamnă a fii needucat.