| KaTalyNutzuU a întrebat:

Ce inseamna in a fi smecher cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Pentru mine a fi smecher cu adevarat inseamna sa ai sange in... in toate situatiile, si cand esti presat sau cand esti depasit, toti se cred tari dar in anumite situatii isi iau c****u in gurawinking.Sa sti sa faci multe lucruri cu cap si sa scapi curat, sa nu-ti pese de cei din jur doar de tin, sa nu dai inapoi niciodata cand ai inceput ceva, multi au gura mare la cand e vb de scandal dar cand vede ca e singur si sunt 5"gata scuze" unul smecher ar zice de astea faceam la gradinitawinking.Asa ca cataline daca chiar vrei sa fi smecher, nu trebuie sa tii cont cat de tare dai, ci cat de tare poti sa primesti si sai faci pe toti sai inverti si sai ***, sa te bagi in rahat pana in gat si sa arati ca ai iesit curat.Trebuie sa ai atitudine, caracter puternic, sa fi respectat sa-ti mearga mintea brici si sa ai f.f.f. mult curaj si c*****e tariwinking. Daca nai astea esti doar unul dintre miile de c***e.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa fii jmeker inseamna sa ai capu pe umeri mereuhappy
in cele mai grele situati sa nu dai bir cu fugitiwinking
Ce zice andreiZz are putina logica dar
Asta ce spune el e alegerea grea'
si inca ceva
Nu uita
Mintea conduce pumnul
Nu invershappy
Fii jmeker cu capu nu cu pumnu
Cu pumnu stie orice cioban sa dea
Dar sa gandeasca ...no way

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Nu stie chiar orice cioban, una e sa arunci un pumn si una e sa lovesti corect un Bodybuilder culturist de 110 kg si a luat bataie la mma de la unu de 70 kg ala de 110 nu a fost instare 1 pumn sa ii prindă lu ăla

| AndreiZz a răspuns:

Liviu asta spuneam si eu "nu conteaza cat de tare dai ci cat de tare poti sa primesti"... Poti sa ai ani de "karate" si poti fi oricat de mare ca daca n-ai minte esti varza si esti calcat in picioare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiZz):

Daca esti bun nu primești faci eschiva, barezi, lovesti pe contra