| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri exprimă inconștient un băiat care vorbește încet mereu?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e vorba de tine: nesiguranță

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Voce puternică vs Voce joasă:
https://i.postimg.cc/G26wZC62/ton.jpg

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru floresdemayo):

Un răspuns bun. Însă doar el personal știe cauza.Nu are sens întrebarea, căci este ca și când aș cere să mă descrie fizic cineva bazându-se doar pe ceea ce scriu, exprim.

| Mădă0611 a răspuns:

Cel mai probabil, frica.

| Frank51 a răspuns:

Frică.

| Invictusman a răspuns:

Anxietate, depresie, emoții, nesiguranță, pampalau, timid.

Răspuns utilizator avertizat
| Hope1992 a răspuns:

Mie imi plac baietii timizi, dar daca vrei sa iti spun ce parere aveau unele prietene de acest tip de baieti e ca sunt niste fatalai, nesiguri pe ei pe care ii pot juca dupa cum vor ele. Scuza-mi raspunsul transant, dar modestia, bunatatea si bunul simt nu mai sunt calitati in ziua de azi.

| OmuCuProgramarea a răspuns:

E introvertit, nu-i prea place sa vorbeasca

| Cosmin86Eofetitaproasta a răspuns:

Că vrea să se cace și nu are hârtie