| TheCrab a întrebat:

Ce parere aveti despre iluzioniism?:-b
as fii curioasa sa vad cum se realizeaza iluzionismul sau magia(nu magia neagra)...
alaturi de pareri.
...cateva exemple...si trucuri sunt bine venite happy!

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Despre "ilozioniism" n-am nicio părere. Te cred că ai "fii" curioasă.
Pe de altă parte, în ceea ce priveşte scrierea cu literă mare după punct şi despre folosirea corespunzătoare a "i"-urilor în limba română sunt de părere că sunt cam necunoscute printre români.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Imi scapa si mie" - De fiecare dată la fiecare răspuns pe care îl postezi?
Complicat dom'le cu scăpatul ăsta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"imi vine sa sterg contul TPU" - Succes!
Iată şi acum ţi s-a întâmplat nescriind cu majusculă după punct!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi care-i problema că nickname-ul meu e scris cu literă mică?
Atacă argumentul nu persoana dacă ai sânge-n tine să discuţi.
Hai flit!

| NoChanceForUs a răspuns:

Se invata in ani, nu exista o formula malefica ce te face sa fi iluzionista.Multa practica doar.happy

| AG a răspuns:

Ador tot ce tine de magie, iluzionism, trucuri. Sunt mare fana Criss Angel si stiu sa fac destule trucuri. Cauta pe youtube "Magic tricks revealed" si o sa aflii multehappy
Nice to see another fanhappywinking

| TheCrab explică:

Imi scapa si mie...ii urasc pe cei care fac desteptii...
clasa din care faci parte si tu.am pus si eu o intrebare.
dar na.

| TheCrab explică:

Spune-mi "dragul/a meu"(cu ghilimele)
a cata oara s-a intamplat? prima si ultima oara...promit...cand vad de-astia ca tine.imi vine sa sterg contul TPU straight face

| TheCrab explică:

Kongeriket.
Daca nu ti-ai dat seama numele tau e scris cu litera micalaughingrolling on the floor)
Mai uita-te la tine inainte sa zici de altiistraight face
Nu sti cum sa ceri fundita? Sau care-i problema ta?
raised eyebrows

| TheCrab explică:

oh go on
lipsa de ocupatie.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult, pe o plaja, marele Iosefini a fost rugat de artista Madonna sa ii arate un truc, o iluzie, ceva magic. Maestrul a rugat-o sa se aplece, apoi, aplecandu-se peste ea, o intreaba:
-Vezi toate degetele mele de la maini, cum ti le plimb prin fata ochilor?
- Da, maestre.
- Simti un deget in fund?
- Oh, ce magie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica care stie gramatica este o iluzie buna. Daca ii tai netul,(am pus virgula)nu mai stie nici cum o cheama. Miaaau.