| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre magia neagra? credeti ca are vreun efect?

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Are efect, dar nu unul bun.
si magia nu are legatura cu demonii, asa cum spune cel caruia i-ai dat funda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce efect crezi ca au demonii in viata unei persoane care a facut numai rau?

| vrajitor666 a răspuns:

Da are si inca cum?
stiu foarte multe pentru ca practic asa ceva depinde ce vrei sa faci cu ia sa atragi pe cineva sa te razbuni sa te inbogatesti sa te vada toti oameni numai pe tine sa te iubeasca unu care vrei tu si ai o poza cu el etc de ce mai intrebat te poot ajuta cu ce vrei sau daca esti despartita de un baiat il pot face sa plinga la picioarele tale si sa inplore mila ta daca ai nevoie nu ezita sa ma contactezi dar nu aici ci pe email cu stima

| anonim_4396 explică (pentru vrajitor666):

As avea nevoie de ajutorul tau... poti sa ma ajuti? o sa iti spun tot ce s-a intamplat ca sa iti dai seama de ce am nevoie de ajutorul tau.

| magu2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok te pot ajuta lasa-mi poveste ta completa pe email la mine carapatruc@yahoo.com si te ajut100%