| elasexygagica a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii nehotaratzi care nu stiu ce vor?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pampalai! Sau perfectionisti! Am constatat asemenea oameni printre balante si raci (ca semne zodiacale)!
PS:Cum de ai pus o intrebare serioasa? O sa cada cerul pe tine!

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"oamenii nehotaratzi care nu stiu ce vor" = femeile.
Rar, da' rar rău de tot, mi-a fost dat să întâlnesc femei pragmatice.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu sunt bunoci, măi Ely.

| Flav a răspuns:

Este ok. Adica, daca intrebi o femeie: ''vrei sa facem sex'' si-ti raspunde ''nu stiu'', e clara treaba. Strigi bingo, s-a tras linie!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce parere am? Nu stiu...ma mai gandesc!
( sunt balanta )

| Bunny a răspuns:

Stim vreodata ce vrem? Si cand stim poate nu putem sa si facem.Acum depinde si de situatie. Daca e in privinta vietii sau a unei situatii critice ce necesita raspuns imediat, e destul de grav sa fii nehotarat.Dar pentru banalele decizii si influente minore, cred ca ni se intampla tuturor mai devreme sau mai tarziu.

| NOBODY a răspuns:

Kill yourself

| ShowTim3 a răspuns:

happy Au prea multe optiuni si nu stiu ce sa aleaga e ca si cand te duci cu 5000 lei in mall si vreai sa ii cheltui happy nu stii ce sa iti iei mai intai.Cam asa si cu oamenii nehotarati. Sau pur si simplu sunt mai ametiti tongue ca mine laughing si nu stiu ce vor... cauta pana gasesc ceva care vor happy

| mistikk a răspuns:

Sunt una dintre ei. sunt cam nehotarata pentru ca nu imi place sa iau decizi pe moment si imi place sa le gandesc mai intaiwinking

| JustMelavJustMe a răspuns:

@Elianna, sut de acord cu tine din toate prinvitele. eu sunt rac si sunt fooarte fooarte nehotarata. Imi ia mult timp i sa ma schimb fiindca nu stiu cu ce sa ma imbrac.E naspa.cat despre intrebare.serios? Nu ti-ai mancat portia de ciocaolata sau nu ai apcat sa vezi estule filme XXX aseara?

| dentartes a răspuns:

Frecatori de menta happy

| thekillerboyka a răspuns:

Acesti oameni nu sunt capabili sa isi dea seama ce vor. sau ce isi doresc de aceia ei trebuie ajutati si intelesi! Va rog sa nu respingeti pe niciuna din persoanele cu aceste probleme pentru ca puteai fi chiar tu una dintre ele! Mulktumestei lui Dumnezeu ca esti bine si incearcai sai intelegi pe ceilalti care nu sunt asa de norocosi

| MaryLoveAnime a răspuns:

Salut! Eu cred ca in mintea lor este o totala varza, si mai cred ca ei incearca sa ii multumeasca pe toti cei dragi.P S -sunt unul dintre ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt indecisă, nu m-am hotărât ce răspuns să dau. Nu știu ce vreau, ketchup sau maioneză...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stii ce este aia punct ochit, punct lovit? eu sunt hotarat sexoaso, scurt si la subiect, asta sa ti minte in caz ca ne intalnimwinking

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Eu zic ca nu`i bine. trebuie sa fii hotarat intotdeauna, altfel nu prea ai de castigat. iti zic din proprie experientahee hee

| Arlechino a răspuns:

Am o parere foarte buna, ma numar printre ei happy