| Vernusio a întrebat:

Ce parere aveti despre relatarile O.Z.N din lume care sunt foarte multe.E un sambure de adevar acolo in acele relatari oare?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pesudostiinta,nu exista dovezii doar povesti, singurul sambure e ca omul are fantezie miramas sa nu aiba tot ce vad in jurul meu e fantezie umana nu ma mir, ma mir ca in secolul 21 uni indivizi cred in basme atat de usor

| Crackman a răspuns:

Este la fel de adevadat cum eu sunt un extraterestru iar nimeni nu ma crede.
In 45 cand Germani se retrageau au inventat un nou tip de avion ( sfera) dar cel mai important ca dupa manevra agrafa ( au luat multi germani in america ) ei au bagat chestia asta pentru a introduce omului faptul ca nu auntem singuri si va trebuii sa devenim o singura planeta cu popor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crackman):

"ei au bagat chestia asta pentru a introduce omului faptul ca nu auntem singuri si va trebuii sa devenim o singura planeta cu popor..." - confunzi profetia biblica cu intentii pur umane. In Biblie scrie ca Diavolul strange natiunile sa se inarmeze de fapt pentru Armaghedon contra lui Cristos cu armatele lui de ingeri. Apocalipsa 16, 19. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un sambure de adevar. Sunt manifestari demonice.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai probleme omule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

"Tu ai probleme omule." - nu exista om fara probleme. laughing

| SkandallKamataru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la faptul că tu au probleme la cap.
Prezinti nişte povesti ca fiind adevărate, si nu-i ok.

| cyupaku a răspuns:

Sunt nave pamantesti cu tehnologie foarte avansata