| DorelSudoru a întrebat:

Ce parere aveti despre satanism? Si acum lom 3 tipuri si va spuneti parerea despre ele:
1:Modern
2:Traditional
3:Rebel

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Astept parerea satanistilor despre satanism. Ce naiba se fac satanistii daca nu exista Dzo?

| Micut123 a răspuns (pentru Vizitiul):

Vrei parerea unui satanist? Daca nu exista asa -zisul dzo, il veneram pe Satan sau ne incredem in puterile noastre Capisci?

| Arthur a răspuns:

Mai luăm câteva tipuri :
1-Personal
2-Familial
3-Familiar
4-Local
5-Urban
6-Rural
7-Mondial
8-Universal
9-Conştient
10-Inconştient
11-Infantil
12-Matur
13-Violent
14-Dement etc.
Exemplul acela al tău cu ''Rebelul''...thinking faţă de cine o fi rebel? Faţă de sarsailă? Nu cred că permite aşa ceva fără să-i scadă nota la purtare.
Dar despre cel ''Traditional '', o fi purtând costum naţional? Aşa cu iţari şi ie? thinking
Cel ''Modern'' bănuiesc că e uşor de recunoscut după costumul Giorgio Armani.

| Ankhulnb a răspuns (pentru Arthur):

Află ce fac SATANIȘTII! N-o să îți vină să crezi!

http://www.seruah.com/ce-cred-altii-ca-facem-vs-ce-facem-noi.html

Creștinismul,evreii și o contradicție biblică ipocrită:

http://www.seruah.com/......blica.html

Află de ce suprimă și denigrează creștinismul sexualitatea și femeile:

http://www.seruah.com/......meile.html

| NoChanceForUs a răspuns:

In ultima vreme majoritatea intrebarilor de aici au fost doar cu tenta religioasa.Sincer m-am plictisit.S-a vorbit mai multa religie aici decat s-a vorbit la biserica in acelasi interval de timp.Nu vi s-au lamurit toate nelamuririle? Mai pierdem mult timp invartindu-ne in jurul copacului?

| NoChanceForUs a răspuns:

@LightYagamiDN: Ce mi-as dori acum o drujba...

| DorelSudoru explică:

@promotie sunt de acord cu tine laughing

| DorelSudoru explică:

@NoChanceForUs Ei bine copacul asta este foarte gros si tot creste in grosime de aceea nu vei scapa niciodata de intrebarile de genul asta.

| Eva a răspuns:

Sau sa "lom" o pauza cu satanismul, zic.
Este doar o subcultura.

| GyeBaek a răspuns:

Vreau sati zic doua lucruri.1-satanismul are doar un singur tip si anume deminic2-eu nu-s las practca niciodata, are prea multe riscuri.

| Rinn_Flo_1998 a răspuns:

Singurul satanism adevarat este SS-ul. daca nu stiti despre ce vorbiti taceti prostilor! eu sunt satanist si stiu ce vorbesc jeosilor!