| Psychofuckingsocial a întrebat:

Ce parere aveti despre satanism ?

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Una mult mai bună decât despre creştinism.

| Minks a răspuns:

Ceva la fel de lipsit de sens ca si crestinismul. Cel putin in viziunea mea. happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Nici o parere rautacioasa, dar daca tot sunt unii satanisti, ar putea macar sa nu se mai afirme atat si sa se mandreasca cu credinta lor in satana...Parca atei sunt mai civilizatihappy

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Este o prostie!

| adisuper a răspuns:

Depinde de ce tip de satanism, majoritatea sunt ok. Orice dar nu copii ăia idioţi şi bătuţi în cap care omoară pisici(săracele)...aşa zişi rebeli.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Satanismul nu are legatura cu felierea venelor, sacrificarea copiilor (asa cum a facut crestinopata aia).
As putea spune ca satanismul este superior crestinismului deoarece nu tampeste si nu are dogme idioate dar satanismul nu te ajuta la nimic (la fel ca toate religiile)

| MonsterEnergy a răspuns:

Dacă nu începi să faci incantaţii şi să te feliezi pe vene, e ok.Eu aparţin de agnosticism.Pur şi simplu neg existenţa oricărei divinităţi.

| sebysebyca a răspuns:

Viitorul luminos al romaniei!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Slipknot 4eVeR :d

| THCC a răspuns:

Ce fel de satanism?

| Pufuh a răspuns:

O porcarie...