| simina a întrebat:

Ce regretati ca nu ati facut in viata asta pana acum si ce ati schimba daca intoarcerea in timp ar fi un lucru usor si la indemana?

Răspuns Câştigător
| ema69 a răspuns:

Doamne, ce multe lucruri as schimba...in primul rand nu as mai rani pe cei ce ma iubesc, apoi as avea alte prioritati in viata.Si totusi, fiecare avem un drum stabilit in viata pe care sa mergem, si mereu facem ceea ce trebuie sa facem, ne amagim doar ca am fi avut puterea sa facem altfel...

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Multe sunt regretele pentru ca nu am avut mintea cea de pe urma insa ma gandesc la greselile de maine si regretele de poimane pentru ca la fel, nu am mintea cea de pe urma. Imi doresc cat mai putine greseli din multe pe care le fac, parca are magnet afurisitele.

| Vizitiul a răspuns:

Nu regret nimic, nu vreau sa intorc timpul inapoi pentru a face ceva anume. Mi-e teama c-o sa fac acel ceva si-o sa omit altceva. La ce folos?

| cristi202 a răspuns:

Regret toate acele momente cind am putut sa fac binele si nu l-am facut, fie din comoditate, fie din lene, fie de teama sau din alt motiv. Daca as schimba ceva, ar fi sa repar ceea ce am stricat facind rau (pe unele le-am mai reparat din mers, insa multe au ramas nereparate)

| Razvan a răspuns:

M-as naste baiat.Viata ca fata, e nasoalastraight face

| carminaburana43 a răspuns:

Regret ca de multe ori nu am stiut sa tin un secret si doar asta as schimba in viata mea:sa stiu sa tin secret si sa duc cu mine in mormint cind oi muri.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Nu regret nimic. L-am cunoscut pe Dumnezeu de cand m-am nascut si asta imi face viata fericita, desi vin multe obstacole si piedici, trec usor peste ele cu ajutorul Domnului happy
Gbu :]

| greenmile00 a răspuns:

Pai ce-am facut e bun facut, chiar crezi ca mai au loc regretele? daca as avea timp de regretat, nu as mai avea timp sa mai gresesc putin laughing
iar cu intoarcearea in timp, ce sa spun, sunt egoist tata, ca asa suntem toti. Joc la loto, trag doua trei tunuri, bag banii in cufar, ii ingrop undeva unde nici draq nu ajunge, ma intorc in prezent, si sa vezi surpriza! gasesc comoara laughing) si nu spun la nimeni, sa nu ma impoziteze astia laughing)
ahhh, am uitat, si ma pis pe el de efect de fluture! ce-o fi o fi laughing

| madia a răspuns:

I-am promis bunicii mele ca ma duc sa o vizitez (era pe bolnava). N-am mai apucat. De atunci evit verbul "a promite"...
Daca as putea sa dau timpul inapoi as incerca sa am o relatie mai apropiata cu bunica mea, dar din pacate nu e posibil...

| Sofia07 a răspuns:

Regret ca nu am invatat matematica la momentul potrivit iar acum cand e prea tarziu, imi dau seama ca nu pot face prea multe cu filologia si ce bine ar fi foast daca as fi putut da la o facultate care se bazeaza pe matematica. e alt viitor.