| WhatheWow a întrebat:

Cind esti mai inspirat filosofic; ziua sau noaptea? De ce?

Răspuns Câştigător
| NoShit a răspuns:

Noaptea. Mă simt mai izolată de restul lumii şi am timp să meditez în linişte. Plus că noaptea are un aer interesant care întotdeauna m-a atras.

11 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Noaptea, din cauza şpriţului.

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt nocturnă de felul meu și funcționez cel mai bine noaptea. Parcă mă încarcă Luna cu (altfel de) energie...

| Woodenpints91 a răspuns:

Când sunt beat. Iar când sunt beat, nu prea-mi mai pasă dacă e zi sau noapte.

| WR104 a răspuns:

Tot timpul.
Atat timp cat nu sunt nervos sau stresat.

| Mădă0611 a răspuns:

Ziua si noaptea tongue pentru ca ascult multa muzica si imi aleg fie trance/vocal trance (numele cred ca spune multe), fie ceva care are versuri/videoclip nu usor de inteles, si ma pun pe analizat.

"Are there any people who can understand?
With just a little vision, you can take my hand
This is not the only empire" thinking

| TraficDeMentosane a răspuns:

Mereu noaptea, insa habar n-am de ce thinking Din aceasta cauza nu pot dormi :-s.

| Differentx13 a răspuns:

Noaptea; mă simt mai energică decât ziua happy.

| SweetyღGirl a răspuns:

Interesanta intrebare.Desi diferite persoane au energia catre o parte a zilei.Un om se poate lasa inspirat ziua, undeva in natura sau in parc, sub razele soarelui unde poate vedea plantele, animalele si sa isi puna intrebarile vietii.Alt om are inspiratia noaptea, cand se uita la stele, la luna, mai ales cei captivati de astronomie.Incearca ambele variante si vei vedea la ce categorie te incadrezi plus vei descoperi mult mai multe despre tine.

| Reginald a răspuns:

Pe WC, nu conteaza daca e zi sau noapte.

| Natanail7 a răspuns:

Seara fiindca iti da mai multa pasiune si inspiratie

| justdani a răspuns:

Eu ma joc CONQUIZTADOR si noapte sunt mai inspirat, si personal cred ca se datoreaza linistii, ziua esti mult mai stresat si ai si alte lucruri in minte, iar noaptea esti mai limistit si nime nu te deranjeazahappydeci Noaptea.