| victor987 a întrebat:

Cine stie adevarul despre 9/11, ce credeti ca s a intamplat de fapt? asta am gasit si m a socat-http://www.youtube.com/watch?v=FUzDN4xdnAY

2 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Terorismul nu poate fi oprit, nu cu masurile de prevenire absolut cretine adoptate in America. Doar pentru ca interzici oamenilor in avion sa ste in grupuri nu mai mari de doua persoane sau ca le dai o fisa in care trebuie sa raspunda la intrebarea cretina: "Aveti de gand sa desfsurati un atac terorist?", nu inseamna ca poti preveni atacurile teroriste.

| raducebotari a răspuns:

Americanii au lasat sa se intimple asta cu toate ca stiau ce se va intimpla, pentru ca sa poata porni un razboi impotriva terorismului, distrugind viata a mii de oameni.