| Denly a întrebat:

Credeti ca omul isi poate accesa creierul 100%?

11 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.30%

| peperonies a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puem sa accesam in jur de 5%.
De aceea se spune ca suntem adormiti sau morti care umbla.
Unii nu ajung nici la 1%.

| edit28 a răspuns:

Poate in viitor cand se vor inventa anumite droguri si influxuri electrice pe creier.

| Daniel2836 a răspuns:

NU!

| claudica2703 a răspuns:

Pentru gandit in nici un caz. Pentru ca nu este facut sa fie folosit 100% pentru gandit. Creierul are si alte functii de indeplinit. da, functioneaza la capacitate maxima mereu, dar nu pentru gandit big grin

| omulpaiangan a răspuns:

Nu. Geniile pot cam 70%. Pe undeva pe aici e maximul.

| Djnicnr a răspuns:

Cu siguranta nu!

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la filmul Lucy! Nu prea cred! E cam prea imposibil!

| Denly explică (pentru Fesnic_Raluca_1995):

Am vazut si filmul si e tare, dar nu doar filmul m-a influentat sa pun aceasta intrebare.