| mariatina a întrebat:

Credeti in fantome? Ati avut intamplari paranormale? Ps : Daca este cineva care a trecut prin asa ceva bagati id-ul lovekittysarah!

15 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Pai avem si aici pe TPU, fantomaticul MrSmith.

| ZEU93 a răspuns:

Eu cred, exista atatea filmari unele reale altele inventate, n-am avut nicio intalnire cu astfel de fenomen si nici nu vreau sa am happy

| DarQueen a răspuns:

Cred în Diavol. Și acesta poate lua diverse forme: fantome, strigoi, vârcolaci, etc.
Nu mi s-a întâmplat nimic de acest gen, dar "studiez" paranormalul...big grin

| Licuriici a răspuns:

Cica, sa dam add? raised eyebrows
Nici macar nu mi-ai dat accept!
Hai pa, oh go on

| ostea a răspuns:

Vîntul nu se vede dar se simte.

Dacă spiritele nu se văd, nu înseamnă că nu există.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Iti sugerez sa nu faci asta. Daca ti s-a intamplat incearca sa uiti altfel te vei hrani cu aceste ganduri, si, intr-un fel foarte ciudat le vei chema(da, stiu am zis o mare ciudatenie dar mie-mi s-a intamplat asa ca stiu ce zic, si nu, nu sunt nebun).Mai bine lasa ca s-ar putea ca unii sa iti bage in cap niste chestii de la care nu-ti vei mai lua gandul si numai scapi de aceste fenomene, deoarece vor incepe sa ti se intample, sau, daca s-au intmplat deja, se vor accentua.Mai bine lasa-i fiecare la locul lui(mortii cu mortii si vii cu vii) iar cei care sunt intre, evitai.

| Deea a răspuns:

In fantome chiar ca nu cred.

| sNukki a răspuns:

Păi, nu ştiu dacă ar exista sau nu. Da` anul trecut cam in perioada acesta, mai pe insearate ma plimbam cu bicicleta cu cativa prieteni si la un moment dat am hotarat sa mergem in localitatea vecina, este la o distanta de 7 km. si cand ne intorceam si sa intram in localitate la noi am trecut pe langa cimitir si cand ma uitam pe acolo s-a aprins o lumanare sau ce o fi fost... Sunt sigur ca nu era nimeni acolo. Acest lucru l-am vazut si eu si acei prieteni...

| ImHereForYou a răspuns:

Daca te pasioneaza asa de mult chestiile astea dc nu te uiti la Fenomene Straniisaddiscovery channel)

| cr1571n3l a răspuns:

Eu unul chiar cred, nu chiar 100%,si vreo intamplare de asta paranormala nu imi amintesc sa fi avut,tot ce cred eu e ca fantomele sunt printre noi, noi nu le putem vedea si nici auzi, asta e cam ce as crede eu...dar oricum fiecare o sa afle cand o sa moara...

| Ade a răspuns:

Si la ID-u alicia4500 (sunt prietena ei).

| coss a răspuns:

Baga tu idul you_love9983

| PuffyPufosul a răspuns:

Nu prea cred... ma uit la fenomene stranii si cateodata aud diferite sunete noapte dar ascult muzica si minte mea se duce in alta parte

| Maria_Cristiana_1994 a răspuns:

Buna! Am numai 11 ani dar nu stiu ce naiba (Doamne iarta-ma) patzesc. Era seara (7:55). Prietena mea Catalina a venit sa doarma la mine. Apoi am zis: Hai k nu ai curaj sa citesti cartea asta (UCENICUL VRACIULUI) dupa miezul noptii.
Ea a zis : Eh tu nu ma crezi in stare? Ti-o citesc eu.
Dupa ce a trecut ora de culcare (ne-am prefacut k dormim) i-am dat cartea si i-am zis sa citeasca. A citit ea ce-a citit si pana la urma urmei am adormit. Eu ma trezisem k nu mai aveam somn.
(stau la tara) Si am vazut ceva oribil. Pe prietena mea plina de sange si zicea : TE OMOR! Mi-am pus patura-n cap si cand am dat-o jos prietena mea era normala si dormea.
PS:Cn nu ma crede ok da a fost horor. Tot mai am sechele de atunci! sad

| emi2000 a răspuns:

Cred 100% in fantome. Mi s-a intamplat sa ma intalnesc cu una din ele si nu mai vreau sa mi se mai intample. Chiar daca am 11 ani tot mai cred in ele.