| Maradona75 a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale? Argumentati, daca aveti intamplari relatatile.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred pentru că nu există așa ceva.Chestii paranormale există doar în filme și desene.

| vocea a răspuns:

Pai lucrurile care nu le putem explica sunt fenomene paranormale deci exista un milion de posibilitati

| bugara a răspuns:

Pfiu,da cred,nu,nu cred,habar nu am ce sa cred insa mi s-au intamplat doua chestii neobisnuite rau. Stateam intr-o seara de vara intins pe iarba si priveam stelele, dintr-o data o explozie imensa pe cer de parca ar fi explodat o benzinarie, mereu ma intreb ce a fost, ce a explodat. A doua, ies intr-o noapte de vara afara in jur de ora 11, 12 la o tigara (locuiesc la casa langa padure), ma asez pe trepte si incep sa aud din padure copii cantand, naaa naaa, naaa naaaa si razand deci era gen sunetul ala din filmele de groaza, copii in parc care se joaca si rad pe acolo. Toata experienta asta a durat in jur de 3 minute, nu eram trezit din somn recent, nu eram somnambul si imi amintesc foarte clar faptul ca eram constient laughing si inca mi-am dat vreo doua palme sa vad daca sunt treaz. Oricum, destul de ciudat.

| mary2mary a răspuns:

Nu, nu cred. Acestea sunt lucruri inventate de oameni doar entru a-i speria pe ceilalti. Eu cred in stiinta si atat.