| TempestUV a întrebat:

Daca ai fi ultimul baiat/fata iar in lume ar exista doar femei/barbati cum ai reactiona? Ai fi fericit sau trist? Cel mai creativ raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu as fi fericit deoarece omul a fost creat sa socializeze si cu cei deacelasi sex cu el imagineaza-ti de exemplu o lume in care ar fi o singura fata iar restul baieti iti dai seama ce macel ar iesi numai pentru singura fata din lume...singura sansa a baiatului de a fi fericit cu adevarat...deci nu cred ca as fi fericit deoarece imi place sa cunosc oameni noi in fiecare zi si daca as vedea aceleasi chipuri zilnic aceste cu timpul mi-ar deveni antipatice pentru ca nu am asupra cui sa imi vars nervii si frustrarea iar omul va redeveni incet animal pentru a face parte dintr-o societate

21 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

De asta suntem organisme biologice, ca sa ne adaptam la situatii diferite.

| OnuOnulică a răspuns:

Sincer sa fiu nu ar fi bine.
Prefer sa existe lume asa ai cu cine sa vorbesti.
Daca ramana singur ma plictisesc laughing

| Mădă0611 a răspuns:

M-as sinucide rapid, si asa e plin de psihopati, ramasi fara parasute, ar trebui sa fugi din calea lor sau sa-i omori pe toti, as putea face asta, cu o mitraliera misto si munitie fara numar, dar ar fi prea horror peisajul.

"30 de barbati si o femeie naufragiaza pe o insula pustie. Dupa 30 de zile, femeia, scîrbita de ce facea, se sinucide. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scîrbiti de ce faceau, o îngroapa. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scîrbiti de ce faceau, o dezgroapa." Bleah

| TheTimeKiller a răspuns (pentru Mădă0611):

Raspunsul tau m-a amuzat mult laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Daca ai inteles bancul ar fi trebuit sa te scarbeasca thinking

| TheTimeKiller a răspuns (pentru Mădă0611):

Am vazut ''The walking dead'', de ce m-ar scarbii?

| Mădă0611 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

N-am vazut nici macar o secventa, e cu necrofilie? Bancul meu e. laughing

| TheTimeKiller a răspuns (pentru Mădă0611):

E cu zombie.

| Mădă0611 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Bancul meu e cu necrofilie.
1. Dupa 30 de zile, femeia, scîrbita de ce facea, se sinucide. - facea sex cu toti, sau o violau toti.
2. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scîrbiti de ce faceau, o îngroapa. - faceau sex cu ea moarta.
3. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scîrbiti de ce faceau, o dezgroapa. - faceau sex intre ei, probabil au dezgropat-o tot pentru sex, doar erau hetero baEtii. Bleeeeeah.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru Mădă0611):

Am inteles din prima, nu era nevoie sa explici. In ultimul reply am vrut sa spun ca nu sunt "dezgustat" pentru ca am vazut lucruri mai oribile si am suportat. Eu l -am vazut ca un banc bun(merge spus la o bere cu baietii), nu ca un "bleah"

| sublime89 a răspuns:

Nu ar fi deloc o situatie prea fericita, considerand ca toti ceilalti barbati ar fi morti si specia s-ar indrepta cu pasi repezi spre o extinctie. Nu mi se formeaza deloc o imagine prea frumoasa in minte cand ma gandesc la asta laughing

| a3e6u9 a răspuns (pentru sublime89):

Păi ar trebui să însămânțezi cât mai multe femei, ca să salvezi specia. Știu că ar fi greu, dar uneori sacrificiile sunt necesare. happy

| sublime89 a răspuns (pentru a3e6u9):

Apoi sa vezi ce selectie naturala as face eu : ))

| a3e6u9 a răspuns (pentru sublime89):

Nu m-am gândit la asta, dar ai dreptate. Bine, ar fi selecție sexuală, dar ai putea alege ce trăsături ai vrea, de exemplu ai putea alege numai femei cu IQ mare, sau numai blonde, orice vrei tu. happy

Mi se pare nostim când băieții spun că specia umană ar dispărea dacă ar rămâne singuri între femei. Păi nu ar dispărea specia umană, nici vorbă. Un bărbat poate avea cu ușurință 1000 de copii într-o viață, din care 500 ar fi băieți, care ar mai turna vreo 1000 de copii fiecare, ceea ce înseamnă 500.000 de plozi în a doua generație. Nici vorbă de extincție.

| anonim_4396 a răspuns (pentru a3e6u9):

De unde nu stii ca o iau toate razna, se bat intre ele si il rup in doua pe barbat? mai trebuie sa iei si asta in calcul.

| LordBolton a răspuns:

As fi si fericit si trist :
Fericit : deoarece o sa fiu unicul barbat de pe planeta.
Trist : prietenii mei sunt morti, specia umana ar disparea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi fericit,oricum lumea se duce de rapa pe zi ce trece, crime, batai, violuri, etc sad

| godge a răspuns:

Poate,dar specia ar disparea.

| Zerathull a răspuns:

Unde sunt barbatii cand ai nevoie de o femeie.

| Biuq a răspuns:

As fi trista pentru ca nu as mai avea "cea mai buna prietena " langa mine

| Deea831 a răspuns:

Ar fi super
Pentru ca atunci toti baietii o sa incerce sa ma cunoasca