| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Voi cum vreti sa muriti? eu vreau sa mor impuscata sau mai bine sa nu mor deloc

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

In somn pentru ca nu simti, dar ce conteaza, avem o viata inaintebig grin nu?

4 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

As vrea sa mor fara durere. adica ori sa ma impuste cineva in inima sau undeva sa mor instantaneu. dar nu stiu. am o persoana pe cvare o iubesc si nu stiu daca as vrea sa mai mor sau nu. o iubesc:X adica il iubesc ca e un el si eu sunt o ealaughing...

| Dan1989P a răspuns:

Prefer sa mor din cauze naturale, indiferent ca este cu durere sau nu si cum ai zis tu sa nu mor deloc.

| Nymeria a răspuns:

De batranete

| culmea a răspuns:

In somn.