| papatukjatlekjulk a întrebat:

Daca vi s-ar oferi sansa sa va intoarceti in trecut si sa schimbati un singur lucru, care ar fi acela? Nu uitati, puteti schimba doar un singur lucru, nu mai multe. Asa ca ganditi-va bine ce moment al vietii voastre ati alege.

Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| unu a răspuns:

M-as intoarce in seara in care am fost conceput, si l-as face pe tata impotent.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai nu ai avea cum sa schimbi un singur lucru, pentru ca declanseaza un sir de evenimente care pot schimba prezentulhappy
Exact ca in Final Destination insa cu mai putin sangelaughing
Sincer, n-as schimba ceva. Din toate bune sau rele am invatat cate cevabatting eyelashes

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt in trend cu unu si allina: as vrea sa mi se ofere posibilitatea de a alege daca vreau sa ma nasc au ba. Sincer valoare vietii este highly overrated pentru ca totul se limiteaza la cuvinte; faptic, e care freaca mai repede pe altul.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mi-as fii ascultat mai mult mintea iar inimii i-as spune :"iubirea trece"laughing

| Alisa a răspuns:

Cred ca as fi profitat mai mult de clipele petrecute cu cei dragi.

| tim a răspuns:

Un singur lucru?! cred ca ar fi fain sa fiu adam, as lega-o de pom pe eva, sa nu manance para aia nenorocita

| Alex_7297 a răspuns:

Nimic, îmi place cum e acum. Şi chiar dacă aş vrea, nu aş putea!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai mi-as fi ascultat inima intr-un moment crucial, ceva ce n-am facut...

| vyo a răspuns:

As schimba soarta oanenilor strazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi iesit in strada la revolutie sa ma impuste si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off! S-a pus de atatea ori intrebarea asta...Eu n-as schimba nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@unu ai 3 fundite de la mine daca postezi la intrebarile mele, si eu as pastra-o pe mama virgina pana la adanci batranete.

| marrinnaa a răspuns:

Am avut multe ocazii unice in viata si le'am refuzat pe toate. da nici acum nu imi pare rau. sunt sigura ca daca as schimba doar un lucru, viata ar lua o alta intorsatura asa ca prefer sa nu ma intorc in trecut. si plus de asta nu e bine sa te gandesti la asa ceva pentru ca in trecut nu avem cum sa ne intoarcem.mai bine ne'am gandi ce sa facem in viitor. pupici

| Happy Man a răspuns:

Eu as merge in trecut si as incerca cat de cat sa merg prin lume sa le explic ca razboaiele si conflictele nu ajuta cu nimic si as avertizao pe mama mea cu ceva caci a fost chinuita groaznik