| SmokeyEye a întrebat:

Daca vata din bumbac expira( verificati ambalajul daca nu ma credeti), atunci si hainele din bumbac ar trebui sa aiba termen de valabilitate?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Nu,pentru ca vata trebuie sa fie sterilizata in timp ce hainele nu prea.

3 răspunsuri:
| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Pai stii ca expira vara la ce iti mai trebuie termen de valabilitate.Adica daca chiar vrei sa stii ziua da ar trebui.

| SmokeyEye explică (pentru TrafalgarLawDăFărst):

Nu inteleg ce vrei sa spui, ce expira vara? Nu imi trebuie termen de valabilitate mie, dar e totusi scris pe punga.

| EmiAmi a răspuns:

:) isteata intrebare...dar dupa cum spune si un alt user, vata este sterilizata, haienle nu... dar poti sa folosesti termenul, ''expira'', atunci cand te-ai saturat de o haina :))
si apropo...am gasit si un video vlog interesant despre moda.mie mi-a placut. poate o sa va placa si voua:
http://youtu.be/DUtiAIxChXc