| RAY a întrebat:

De ce este atat de divinizat Albert Einstein?

Daca dai un citat cu el gata ai dreptate, el nu a fost un om ca si noi?

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ba Da,a fost,însă a fost un om care a reușit să se facă remarcat. A oferit informații prețioase omenirii. Cum sa nu fie recunoscut in istorie? De ce nu ar fi apreciat cand este de apreciat? Ii dam dreptate pentru ca, asa geniu cum a fost, era ancorat in realitate si demonstra ceea ce susținea. Nu apreciem oamenii prosti, nebuni sau mincinoși, nu?

| Donsavas a răspuns:

Are dreptate in mintea lui si a celor care îi dau dreptate.

| Mclaren12 a răspuns:

A fost un jídan plagiator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un etalon, nu e divinizat. Pai na, fiecare citeaza si aduce in discutie persoane care i se par lui mai importante, cam la fel cum faci tu cu Darwin.

| Diana4you97 a răspuns:

Nu este divinizat, este doar un om celebru ce a ieșit în evidență prin munca și înțelepciunea lui.