| unoarecare2 a întrebat:

De ce nu putem obtine energie din nimic? Multumesc.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu ai cum, toată energia s-a creat când a fost expansiunea aia acum 13, 6 mod de ani

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru RAY):

Si de ce nu mai exista si alte expansiuni?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Harfagre):

Trebuie și tu sa ma contrazici cu un nr 13, 8 și 2021 de ani și 130 de zile

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Ehe, dacă ai fi pus intrebarea la secțiunea religie, te combăteau ăia de-ți mergeau fulgii

| Frank51 a răspuns:

Se poate obține energie din nimic, conform noilor teorii. Cât de corecte sunt nu știu, probabil mai trebuie studiat.

| Meme10Memu a răspuns:

Pentru ca universul nu provine din zero energie si pentru ca universul a fost cauzat de o energie mult mai mare - energia lui Iehova Dumnezeu, creatorul universului si al Pamantului.

Geneza 1:1:"La inceput Dumnezeu a creat cerul si pamantul".

www.jw.org.

| Nilsson a răspuns:

Pentru că nimic nu e gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din același motiv pentru care nu poti obține 1 din 0+0

Răspuns utilizator avertizat
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Defineste nimic.