| anonim_4396 a întrebat:

De doua saptamani tin minte tot ce visez. Imi puteti spune de ce? Si am auzit ca daca tii minte ce visezi esti sanatos. Este adevarat?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti amintesti si cum a inceput un vis?

| Scarbo a răspuns:

De 4 ani tin minte tot ceea ce visez. Cand ma trezesc trebuie sa ma gandesc la ceea ce am visat timp de jumatate de ora, daca nu fac asta il uit. Cateodata uit sa mai fac asta din cauza ca unele vise nu sunt deloc interesante, poate ca aici e si problema la tine, poate ca nu poti uita ce ai visat din cauza ca ai visat ceva interesant. Si faza cu sanatatea nu are cum sa fie adevarata, eu unul sufar de cateva boli fizice + depresie.

| Gunoi a răspuns:

Un om are mai multe vise într-o noapte nu doar unul.

| 0Alexander0 a răspuns:

Nu cred ca tii minte tot ce visezi, retii doar o parte din ce-ai visat, dar noua ni se pare ca am retinut tot. Si daca iti aduci amite ce ai visat acum 2 saptamani, nu cred ca iti aduci aminte tot visulwinking

| Inception a răspuns:

Eu țin minte de 1 an tot ce visez și acum am ajuns sa fiu lucid în unele dintre ele.

| Sweet155 a răspuns:

Le tii minte ca sunt interesante sau ai mintea buna.

| Curcean_Delia_1978 a răspuns:

Da cred ca este