| AvalohAlyn a întrebat:

Despre ce iti place cel mai mult sa filosofezi? Ce loc are filosofia in viata ta?

Răspuns Câştigător
| usuk a răspuns:

Un om care are capacitatea de a "filozofa" sau de a discuta (in cunostinta de cauza) despre anumite filozofii, acela e un om CULT

11 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Cel mai mult imi place sa filosofez despre filosofie.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Filosofia e doar o unealta ce-mi tine de urat, pana la moarte, caci de acolo, ne vom desparti.

| RAY a răspuns:

Mie imi place stiinta si pshiologia atat

| WhatheWow a răspuns:

Urăsc Filosofia...da, așa din când în când mă mai folosesc și de ea. laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Includ cultura rastafarienismului si studile spihologice NLP (Neuro linguistic programming) intr-o filozofie si stil de viata cu ''puteri nemarginite''.

www.nlpmania.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa termin podiumul acela din lemn de mahon.Am sa vad pe ce loc o pot urca.Filosofia e pentru multi greoaie, asa ca va ramane la pamant.

| robijam a răspuns:

Mie imi place stiinta. Filosofia pentru mine e un subiect aparte intr-o discutie, destul de interesanta pot sa zic.

| risa13morgan a răspuns:

Nu stiu exact.imi place sa ma gandesc cat mai departe si cat ma profund la diferite lucruri... nu stiu exact daca asta e filozofat...dar imi place sa gandesc cum sunt eu prin ochi altora

| Toryyy a răspuns:

Ce funny! Nu-mi place deloc sa filosofezi! Cred ca nimanui din adolescentii normali nu face acest lucru! Mor de ris!big grinD

| HueyFreeman a răspuns (pentru Toryyy):

"adolescentii normali" Defineste normal.

| Inferno a răspuns (pentru Toryyy):

Cred ca generalizarea ta este absurda atunci cand spui ca toti adolescentii normali sunt inculti si prosti.