| anonim_4396 a întrebat:

Este hipnoza reala? A fost cineva indus in transa?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hipnoza e reala...dar numai in anumite circumstante!
Ca sa fi hipnotizat trebuie sa crezi ca acest lucru este posibil! daca nu crezi, nu se intampla nimic!
Per total e vorba de credinta oarba...
uite aici un experiment :
http://www.youtube.com/watch?v=7AAQlUthl2c&feature=related
*experimentul e pe bune *

| NOBODY a răspuns:

Hipnoza e știința care studiaza hipopotamii, nu?

| aumih16 a răspuns:

Nu nu este e ridicol sa crezi asta si nu nimeni nu a fost indus in transa

| L4WRlD34TH a răspuns:

Hipnoza este un fals{din cate zic eu cel putin}pentru ca nu te poate hipnotiza nimeni, funda

| anonim_4396 explică (pentru L4WRlD34TH):

Din cate am auzit se practica hipnoza medicala pentru recuperarea psihica sau a unor amintiri.De asta am intrebat daca cineva a fost hipnotizat sau indus in transa.

| An0nim01 a răspuns:

Pai.nu prea stiu ce sa spun,"HIPNOZA" o poate face probabil doar "Iluzionistii" Daca o sa te uiti atent la acest video in full screen o sa vezi ca dupa iti va ramanea acele iluzii in minte, indiferent unde te uiti (asta pentru cateva secunde). Sper ca te-am lamurit cat de cathappy

O seara frumoasa!