| anonim_4396 a întrebat:

Este prostia politetea mediocrului?

18 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Eu sunt politicos de felul meu dar in prostia mea te invit in jacuzzi, mediocritatea imi spune ca o blonda sta ascunsa dupa draperie.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Ce mama naibii, jacuzze-le ala al tau e garaj de femei? Mai deunezi o invitai pe Ema, acum pe respectiva. Ce crezi, ca n-au mai vazut jacuzzi? M-am hotarit, dau aspiratorul pe invers si bag furtunul in cada, mama lui dar...

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Mai Har jacuzzi e locul pentru rugaciune si mantuiala nu la ce te-ai gandit tu.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Ei bine si ce, eu n-am voie sa-mi fac loc de rugaciune?

Apache
| Apache a răspuns:

Step 1 ) gandeste-te la cel mai random lucru care iti vine in minte
step 2 ) posteaza la s/f
step 3 ) bucura-te de opinii

| harciog a răspuns:

Nu pot raspunde decit ca n-am cunoscut-o decit la mine si mi-e frica ca, autoevaluindu-ma, sa nu cumva sa-mi acord circumstante.

| sabin89 a răspuns:

Tu pari a fi un mediocru politicos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este mediocritatea prostia politeții? Este politețea prostia mediocrității?
Am zis să te ajut un pic... Să-ți aranjezi gândurile. Poți și răspunde dacă vrei.

| killmereb a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci..azi am intalnit o persoana pe care o cunosc de ceva vreme..si stiu ce fel de om este, dar a fost politicos cu o doamna. Ce sa inteleg? uneori imi pun intrebari stupide..etc etc etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu altii, dar eu unul te iert pentru intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa mine, oamenii nu se deosebesc prin nimic.Toti suntem muritori, toti suntem egali.
Felul in care gandim ne face, totusi, sa fim diferiti, dar numai psihic.
Mediocru nu inseamna neaparat si prost.Cat despre politete, depinde la ce fel de politete de referi.
Prostia in nici un caz nu este politete, dimpotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| iKronstadt a răspuns:

O fi, sau n-o fi. De ce întrebi?

| Kyrie a răspuns:

Cred ca te-ai plictisit

| killmereb a răspuns (pentru Kyrie):

De ce zici asta?

| BEmanuel87 a răspuns:

Nu. E naturaletea lui. Pe de alta parte sunt sigur ca mediocritatea e prostia politicosului.

| RaluuX a răspuns:

Ce rau imi pare ca nu pot sa te raportez...esti enervant! Dar las ca iti vine vremea si tie.

| Cezaaaaa a răspuns:

Da deoarece cand il intrebi ceva mai asa de "geniu"el va fi mai asa tacut si politicos sau poate sa+ti dea un raspuns neasteptat. Sper ca ti+a folosit parerea MEA.