| Mara15 a întrebat:

Exista fantome sau spirite?

Răspuns Câştigător
| syme a răspuns:

Se pare că mărturiile oamenilor din timpuri vechi și până astăzi înclină să spună că da, ele există. Nu văd ce fel de investigații am putea face pentru a ne asigura și mai mult. Unii dintre noi, chiar dacă le-am vedea, am susține că ne joacă creierul feste. Alții credem în ele chiar dacă nu le-am experimentat.
Eu aș spune că însăși noi oamenii suntem spirite și nu doar trupuri.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit foarte mult despre aceasta lume paranormala si intr-adevar exista.aceste fantome sunt de fapt sufletele unor persoane care au fost omorate si nu au liniste si ele sunt atrase de oameni care sunt slabi. cei care cred in ele, care se tem; deoarece ele sunt atrase de lucrurile negativ, pentru ca vad un ajutor in cei slabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...hmm.eu una, cred in asta.nu in totalitate, dar totusi cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fantime nici spirite eu nu cred in asa ceva cine crede traba lui ce intrebare esista fanto sau spirite laughing

| PastilutzaColorata a răspuns:

Nu stiud aca sti dar dumnezeu e un spirit o fantoma. Daca el exista inseamna ca si ceilalti exista si cred dar nu stiu ce sa zic eu cred ca am dreptate

| Diana7383 a răspuns:

Bau!

| MICHAEL_7160 a răspuns:

Exista te asigur mie mi s-a intamplat si cred cu tarie ba chiar is pasionat si stiu destul de multe.

| MICHAEL_7160 a răspuns:

Exista te asigur eu cred cu tarie ba chiar sunt pasionat si stiu destul de multe.

| maryam a răspuns:

Nu cred

| Alexia_Goncan_1967 a răspuns:

Se pare ca;;; da;;; exista doar ca noi nu le vedem big grin dare xista nu vad rostul, de ce sa nu existe sunt si bune si rele laughing)laughing)

| Paul1993 a răspuns:

Desigur, cu toate ca stiinta nu poate demonstra nimic. (sau nu vrea sa arate nimic)