| anonim_4396 a întrebat:

Exista oameni care sunt vampiri energetici? Mi se intampla ceva foarte ciudat cand vine prietenul la mine. Din a 2a sau a 3a zi ma simt foarte obosita, slabita, nu am chef de nimic, simt ca mi-e somn si daca vreau sa adorm nu pot, mi se inrosesc pleoapelede ca atunci cand plang.

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Draga, tu cu vampiroiu' tau faci sex?

NOname
| NOname a răspuns:

Din câte ştiu, vampirismul energetic chiar pare să existe, însă nu ştiu dacă a fost dovedit ştiinţific sau nu.

Există anumite persoane în preajma cărora ne simţim storşi de energie.
Dacă vrei să afli mai multe, Maia, poţi arunca o privire aici:
http://bit.ly/RUgTJi

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust a răspuns:

Wow,si pe mine m-a batut la cap o colega tot cu subiectul asta.Cica si cunoaste persoane care-s vampiri energetici.
Eu i-am zis ca are prea mult timp liber.

| Konata a răspuns:

Buna, atat iti spun: vampirii nu exista!

| maia10 a răspuns (pentru Konata):

Eu nu vorbesc de vampirii din legende, vorbesc de acele persoane care daca stai in preajma lor, simti ca te secatuiesc de energie.

| Trolli a răspuns (pentru maia10):

Ok, te referi la furt de energie! Eu una nu cred in asa ceva!

| Konata a răspuns (pentru maia10):

Atunci scuza-ma, cred ca m-am grabit. happy

| Trolli a răspuns:

Nu exista asa ceva! Ori glumesti ( ar fi bine), ori te uiti prea mult la filme cu vampiri si nu mai stii sa faci diferenta dintre realitate si fictiune.

| maia10 a răspuns (pentru Trolli):

Nu ma uit la filme si ceea ce mi se intampla, se intampla doar atunci cand stau in preajma respectivului.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Vampirii energetici nu-s vampiri cu colti si altele...dar ma plictisesc si agaseaza intrebarile de genul asta.O sa-ti zic o data pentru totdeauna:sunt oameni ce nu au suficienta energie si o "imprumuta" de la cei ce au.

| UnMizantrop a răspuns:

Daca prietenul tau e o persoana debordant de energica, iar tu esti de obicei mai pasiva, e posibil ca intr-un mod subconstient acest lucru sa te inhibe.