| 4b a întrebat:

Gandeste ca o femeie, simte ca un barbat...cine-i de acord cu mine?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. sunt total de acord.
,, Simte ca un bărbat " : te referi la faptul că nu toţi bărbaţii pun suflet în ceea ce fac şi nu regretă!

18 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Femeile, cat ma priveste pe mine nu pot gandii cu, curu'.

April
| April a răspuns:

Total de acord; dar nu cred ca vrei sa stii de ce...

| Flav a răspuns:

Auuuuuuuuu! Mi-ai dat head shot, ca la counter strike! Ce face? Cum? Poftim?
Cum sa gandesc ca o femeie? Pai imi dau head shot singur!
Daca ziceai si tu, gandeste ca un barbat, simte-o ca o femeie, te chemam la o bere. Cu alcool. Asa, ce sa mai zic...auzi, n-ai chef de-o limonada?

| 4b explică (pentru Flav):

laughing las ca si in counter iti asumi riscuri, nu doar in viata realawinking

| Dumnezău a răspuns:

Nu-s misogin, da' cred ca daca as gandi ca cele mai multe femei, fiind constient de modul meu de gandire, cred ca m-as sinucide.Sa fim sinceri, si femeile si barbatii au, IN GENERAL, moduri de gandire superficiale si idioate.Prefer sa gandesc ca un filosof...iar de simtit,eh,as putea fi si parestezic,ca mi-ar placea ideea, mai ales ca, prin ce te-ai referit tu la "a simti", imi piere tot cheful, fiind de obicei asentimentalist.Mai bine n-am simtit deloc, dar am avea o gandire elevata, care se duce mai departe de orizonturile unde pot privi barbatul si femeia la un loc.Nu mai bine asa? Ah, vezi ca ai un fluture pe fata.

| 4b explică (pentru Dumnezău):

laughing mersi, daca nu-mi spuneai, chiar nu stiam de fluture

| DeeaLoVe012 a răspuns (pentru 4b):

Ba fratilor. vorbiti la moda "future" noul look laughing

| Inferno a răspuns:

Gandirea si femeia, doua lucruri total opuse.

| sabin89 a răspuns:

Cunosti multe femei filosof sau om de stiinta?

| zăGhost a răspuns:

Daca e sa generalizam, ai mare dreptate.
Dar... exista totusi cativa barbati care pun suflet mai ceva ca femeile. Dupa ei n-as vrea sa ma iau. [-x

| pyma a răspuns:

Eu nu comprendo sad.

| 4b explică (pentru pyma):

laughing nu-i chiar asa de greu...da-ti silintawinking

| pyma a răspuns (pentru 4b):

Încerc, dar sincer, ar fi avut sens pentru mine dacă spuneai invers: Gândește ca un bărbat, simte ca o femeie.

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Deci! Tu auzi ce spui...laughingSorry vezi ce scrii? Adica ce ai vrea sa spui? Sa stii ce ai pus tu in aceasta intrebare e ILEGAL ---------DE CORECT frate laughing

| 4b explică (pentru DeeaLoVe012):

laughingwinking

| DeeaLoVe012 a răspuns (pentru 4b):

Hai ma ca sunt tare laughing ADICA noi TPU-ul suntem Tari maaaa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In multe situatii, ai dreptate.