| Barajag a întrebat:

De ce, atunci cand cunosti un barbat, el se gandeste automat cum sa se culce cu o femeie?

Răspuns Câştigător
| utzuman2006 a răspuns:

Pentru ca barbatul acela nu e cel potrivit pentru tine...nu e jumatatea ta, iar astfel tu realizezi mai repede aceasta happy

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru ca se stie cu care cap gandesc barbatii.
Pentru Flav: pentru ca nici mintea femeilor nu functioneaza in prea multe directii.

| Flav a răspuns:

De ce, atunci cand cunosti o femeie, ea se gandeste automat cum sa te stoarca de bani?

| Flav a răspuns:

Pe masura intrebarii tale usulika, ti-am adus intrebarea complementara. Exista barbati care nu se gandesc la sex imediat cum cunosc o femeie, asadar cum exista si femei care nu se gandesc numai la bani si la a le intretine barbatul.
Intotdeauna voi fi la post sa-mi apar sexul. devil

| Barajag explică:

Sa inteleg Flav, ca ai avut de-a face cu asemenea femei?laughing...

nony
| nony a răspuns:

Adica tu il cunosti si el se gandeste cum sa se culce cu alta? raised eyebrows Asa reiese din ce ai scris.

| antonius74 a răspuns:

Fals, nu toti gandesc asa! cel mai probabil e din cauza testosteronului. propun sa-l dam in judecata.

| FearNoEvil a răspuns:

Adica, daca nu se gandeste la asta nu-i barbat? thinking thinking

| cheloo74 a răspuns:

Asa este! Eu intotdeauna ma gandesc cum sa fac sa ma culc cu o femeie pe care abia am cunoscut-o. Asta inseamna ca eu ca barbat vreau o relatie de durata cu respectiva si de aceea ma intereseaza sa vad daca nu cumva sforaie, daca nu-mi fura plapuma si ma lasa sa inghet de frig, poate e somnambula, etc. Abia dupa aia pot sa ma gandesc si la cum as face sex cu ea.

| traumatizaNtu a răspuns:

Asta e prima nevoie pe care o are un barbat de la o femeie (sexul). Daca femeia mai are si alte calitati(macar in ochii barbatului) si el priveste sexul normal (deci nu e un frustrat) atunci chiar e probabil sa se inteleaga cei 2

| dya_4589 a răspuns:

Acelasi lucru ma gandesc si eu... poate ca nu or fi toti asa, dar majoritatea sunt... asa e firea lor, cred!

| stefytm a răspuns:

Daca acel barbat ii place de acea femeie si e liber de ce nu............ar fi cam ceva anormal sa nu ii placa si de ce nu si vreun contact sexual ca doar vrea sa simta si el placere!big grin

| Deea_1936 a răspuns:

Nu intotdeauna dar eu cred ca unii sunt exagerati si... poate ca este intiparit in mintea lor lucrul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Asta îl atrage cel mai mult la o femeie.
Dacă nu te doreşte un bărbat, atunci este o problemă la tine!
Pa, pa.