| adasdfaadsfa a întrebat:

Hei TPU

am sa chelesc? tatal meu e chel, bunicul din partea tatalui si el e chel, mama nu are un par extrem de voluminos, bunicul din partea mamei nu e chel, si bunica din partea mamei are un par voluminos! tata a zis ca pe la 26 de ani a inceput sa cheleasca vizibil ( eu am 20 sunt baiat ) in schimb a zis ca pe la varsta mea avea o barba completa, in timp ce eu aproape nu am nici un fir de par pe fata deci poate nu am mostenit multe gene de la el... culoarea parului este cea a parului mamei! care sunt sansele sa chelesc si eu in urmatorii ani?

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu o sa fii chel la barba si paros pe cap. Par pubian ai?

| 2007teen a răspuns:

Gena se mosteneste mai mereu. Deci cel mai probabil sa urmezi "modelul" unuia dintre parinti. In schimb, parul la baieti este legat de nivelul de testosteron, cred ca media unui barbat sanatos este pe la 600. Te poti documenta asupra subiectului, si iti poti face si o analiza a nivelului de testosteron.
Succes!