| sufcncwyhxgcw a întrebat:

Hei TPU

Ce dracu e cu lumea asta? toata este condusa de satanisti si de grupari secrete oculte?

http://adevarul.ro/news/societate/video-foto-top-10-orga nizatii-secrete-lume-francmasonerie-illuminatii-cranii-o ase-mana-neagra-1_50aeaf327c42d5a6639f153a/index.html

Nu vad nici o logica in mersul acestei lumi de ca! Adica toate marile puteri ale lumii cred in magie si in zei si in religii? Incep sa nu mai inteleg nimic! de ce nu se acseaza toti pe tehnologie super avansata si pe treburi de genu? VA ROG orice raspuns ma poate ajuta sa inteleg si eu ce se intampla ca sunt total dezorientat

Va rog sa imi raspundeti serios,fara caterinca, batjocura! daca nu aveti de gand sa raspundeti serios mai bine nu o faceti!

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Astea-s prostii, se amesteca O.T.O cu masonii si grupul Bilderberg.
deci da, ocultistii sunt peste tot dar nu o sa auzi tu niciodata de organizatiile cu adevarat importante, ce e la suprafata e pentru fraieri.

| sufcncwyhxgcw explică (pentru thealchemist):

Un exemplu de organizatie cu adevarat importanta si 100% reala este grupul bilderberg!

| Narcis2007 a răspuns:

Politicienii se folosesc de religie pentru a manipula oamenii, asta e singurul adevar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s prostii. Illuminati nici nu exista. Sunt niste bug-uri care trebuie rezolvate.

| Zenicide a răspuns:

"Nu vad nici o logica in mersul acestei lumi de ca! Adica toate marile puteri ale lumii cred in magie si in zei si in religii? Incep sa nu mai inteleg nimic! de ce nu se acseaza toti pe tehnologie super avansata si pe treburi de genu? VA ROG orice raspuns ma poate ajuta sa inteleg si eu ce se intampla ca sunt total dezorientat"
- Asta se intampla cand habar nu ai unde ai nimerit pe internet laughing
Alege cu mai mare atentie ce citesti.