| Seby_RaCo_1994 a întrebat:

Daca la satanisti este illuminatii la noi cei care tinem cu Dumnezeu ce este?

13 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

?

| backback a răspuns:

Du-te si pune mana pe o carte...

| Holiday a răspuns:

Prostie.

| AlexanderAdrian a răspuns:

La voi e coliva.

| CinevaNou a răspuns:

Geniala intrebarea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illuminati nu există, dar au existat demult și au dispărut pe la sfârșitul secolului 18 și cam majoritatea illuminatilor erau atei(deci nu credeau nici în Dumnezeu și nici în Satana deci nu aveau cum să fie sataniști pentru că ca să fii satanist trebuie să crezi în Dumnezeu și respectiv în Satana). Cei care sunt sataniști se numesc doar sataniști și nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi e popa prostu.rolling on the floor

| Delmoniko a răspuns:

Zombalaii de coliva. Cu mir extra topping.

| TheMiningSheep a răspuns:

Ce prost esti! Nu ai inteles nimic! Satanisti nu cred in illuminatii.
Satanisti sunt satanisti, illuminatii sunt, de fapt e o poveste mai lunga si nu are legatura cu ce crezi tu ca are.

| CarlSagan a răspuns:

Ba, incultule, ai ascultat cedryk si te-ai trezit la "realitate"?

| Sl1pKnoT a răspuns:

Intoctrinare!

| Sl1pKnoT a răspuns:

O minciuna ma gandesc. thinking

| Ternos a răspuns:

Salut, illuminati nu există, a fost acum mulţi ani o grupare de oameni secretă care vroiau să fraierească poporul adică să le ia banii etc. Acum nu există, şi în niciun caz nu au legătură cu satanismul. Iar cei care ţin în Dumnezeu se numesc "creştini". Apropo, nu exista Dumnezeu şi Satana. Acum fiecare crede ce vrea dar asta este părearea mea, baftă.