| sufcncwyhxgcw a întrebat:

Hei TPU

Credeti in viata de pe alte planete? Cate civilizatii inteligente credeti ca exista in univers?
Credeti ca vom lua vreodata legatura cu ele? peste cat timp?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa comunici cu o furnica?
Este prea inapoiata?
Asa gandesc poate si extraterestrii despre noi.

| TibbyHD a răspuns:

În acest Univers imens este imposibil sa nu existe alte forme de viaţã cât despre numărul civilizatiilor existente nu ştiu, la fel cum nu ştiu câte fire de par am in cap, se presupune ca cei de la NASA comunica cu ei, dacă esti pasionat de acest subiect caută-mawinking numai bine