| fasmvav a întrebat:

Hei TPU

peste cat timp credeti ca tehnologia va avansa incat vom sti totul despre creierul uman? Cam peste cati ani?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Chiar absolut totul despre creierul uman, fără să rămână vreun mister, nu cred că umanitatea va afla vreodată (cel mai probabil va dispărea înainte de fericitul eveniment).
Dar lucrurile esenţiale se ştiu deja şi în timp se vor afla din ce în ce mai multe...dar toate-toate - nu cred, prea puţin probabil.

| RAY a răspuns:

Niciodata,complexitatea creierului uman nu va putea fi stiuta niciodata

| cristimihailov a răspuns:

Cu siguranta nu curand. Sau mai bine zis, nu in timpul vietilor noastre. Nu stiu daca dupa te intereseaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5000 de ani ne-ar trebui, dar ne vom autodistruge mult mai devreme.

| BogdantheDreamer a răspuns:

E un paradox intrebarea ta happy. Pentru o explozie a tehnologiei avem nevoie de un creier functional 100%. Atunci vom intelege totul pur si simplu, fara fiare, beculete si monitoare.

| fasmvav explică (pentru BogdantheDreamer):

RASPUNSUL TAU ESTE CU ADEVARAT STUPID! cica un creier functional 100% laughing)