| KiddHere a întrebat:

^^heiiii TPU ...de 4 zile eu numai dorm. cauzele nu le stiu exact, stiu doar ca vad siluete in fata mea. si ma cuprinde o stare de panica si frica, casa mea nu cred ca e bantuita desii sunt multe semne ca ar fi de ex: m-am mutat acum 3 ani aici.si am o cruce pe perete pe tavan in baie, simt mereu prezenta cuiva langa mine si multe altele.Va rog ajutati-ma ce pot sa fac? Parintii mei nu ma cred.thinking vreau sami fie bine sa pot sa dorm.credeti'ma ca nu pot noaptea sa ma misc dintr'un loc de frica. Poate ma credeti nebuna. XD. ciusspuppy dog eyes

24 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Tu trebuie sa te rogi si sa citesti Biblia. Dumnezeu iti va da pacea Sa in inima si frica va disparea.

| harciog a răspuns:

Fiind ultimul an al existentei noastre pe pamint ca forma de viata dominatoare li s-au permis tuturor celor dragi trecuti in nefiinta sa faca ultimul revelion cu noi.E ceva normal stai linistit.Trebuie sa vezi doar cu mintea o multime de oameni care se bucura de preacinstita adunare.La mine vad cum se deschide usa la frigider singura si dispare cite o felie de tort, apoi se inchide usa la loc singura.Intr-o dimineata sotia isi beia cafeaua si mai era o cafea prin aer, se plimba de nebuna.Intr-o noapte chiar am auzit gemind in dormitor si sotia se zvircolea goala-n pat ca si cind ar fi facut dragoste dar sint intelegator pentru spirite si mi-am vazut de treaba.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Bai Har ce spirite futăcioase mai bantuie pe la tine, benga-n ele, a căşunat pe biata muiere. laughingAi grije Har sa nu te bântuie vreun gay, va fi vai de pârţul tău.

| doctorlove69 a răspuns (pentru harciog):

Schizofrenic?

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Nuuuu,da'mi-am vazut de treaba, doar stii ca sint intelegator cu chestii din astea cind vin de la amanta.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Ia zi ma, ai experiente cu gay?

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Bai Har am avut niste propuneri dar nu le-am dat curs, pur si simplu nu ma atrage. As fi vrut propuneri cat mai multe de la femei dar ele asteapta si nici invitate nu vor, uite pe Ema o invit mereu la o ghidusie in jacuzzi si ea refuza sistematic si-mi face trimiteri catre domnul pentru mantuire.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Fi-r-as al naibii si eu ma intrebam de ce nu dadea curs invitatie mele Ema.Pai cu atitia pretendenti unde naibii mai incapeam?

| harciog a răspuns:

Te-ai intrebat vreodata ca poti fi dusa cu mintea?

| CoquineNoire a răspuns:

Ahahah, aici chiar am ras.
legat de casa ta, nu stiu daca te va ajuta, dar fa o sfestanie, sau du-te pe la biserica, cheama un preot ceva, cere sfaturi, nu sta asa.
si ce parinti sunt aia, de nu se gandesc la suferinta ta?
trebuie sa te creada, sunt nebuni?
si din cate vad, esti mica, si copiii mai au impresii d-astea, cosmaruri, dar e doar imaginatia ta, nu e niciun Boogie Man sub patul tau sau in dulap.
chill, si ai grija.

| Dreamer a răspuns:

In primul rand inchide PC-ul...

| Inferno a răspuns:

Si cum arata acele entitati?

| Inferno a răspuns:

Ai stari de ameteala frecvente sau de discomfort in casa?

| soupflood123 a răspuns:

Unei mătuşi de-a mea i s-a întâmplat cam la fel (prezenţe inexplicabile, strangulări din partea unor mâini invizibile, printre altele) şi cineva i-a spus să caute icoane, cruci etc. prin casă şi să le distrugă. A găsit o icoană ascunsă pe un şifonier, a distrus-o şi n-a mai avut parte de vizite neobişnuite...

| AndyIQ a răspuns:

Pai exista probabilitatea ca in casa ta sa fie niste entitati neansufletite care isi cauta inca linistea dar nu vreau sa te bag in sperieti deci gandeste-te la lucruri plictisitoare sau frumoase care te fac sa adormi de ex Matematica laughing unii o iau ca a fii plictisitoare, scoala etc,
sau imagni de basm paduri lacuri ceva de vis,
poti asculta muzica la casti la telefon ma rog mp3 etc,
sa te uiti la tv pana adormi si asa pana uiti,ori mintea iti poate juca diferite feste,poate de curand ai vazut imagni socante filme horror care te inspaimanta, le poti uita, sau asa sa presupunem,
ca exista fantome la tine in locuinta iei ca pozitiv : ce imi pot face. nimeni nu stie ei bine nu sunt ca in filme,sau le iei ca o parodie,vine doar in vizita poate te cunoaste, fara ganduri de razbunare sa altceva infricosator, In fine casa mea se afla la nici 20 m de cimitirul unei Biserici de la etajul 3 al casei mele se pot observa mormintele si timp de 7 ani nu am avut probleme de genul acesta.
Ai grija, fara frica si
Bafta!

| AndyIQ a răspuns:

Daca acel spirit era real si avea ceva cu tine sau familia ta iti face ceva rau atunci, oricum ele nu sunt ca in filme te urmaresc sau pierd timpul daca actioneaza trebuie pe moment sa actioneze.

| AndyIQ a răspuns:

Nu acum dureaza

| AlexVizitiu a răspuns:

Cand te-ai mutat, casa a fost sfintita?

| doctorlove69 a răspuns:

Cauta un psihiatru posibil schizofrenie

| IubirikaLUI a răspuns:

Nu vreau sa te fac nebuna dar.de ce nu mergi la un psiholog? am avut aceeiasi problema si am mers la un psiholog...

| KiddHere explică:

Si am uitat sa mentionez.nu e prima data cand chiar vad spiriteXD si nu esti imaginatia pentru ca nu ma gandeam in acel moment la ''fantome'' s-a intamplat pur si simplu intr-o seara eram la bunica mea si parca ceva statea pe picioarele ei in genunchi si plangea.in acel moment am incremenit iar restul numi aduc aminte

| KiddHere explică:

Am incercat. nu trece frica 0.0

| KiddHere explică:

Era foarte real parca era un om.dar nu stiu de ce numi aduc aminte ce sa intampat dupa aia...

| KiddHere explică:

Era real...parca aveam un om in fata mea, nu a vrut sa-mi faca rau daca vroia putea sa actioneze atunci dar e ciudat ca numi aduc aminte ce s-a intamplat dupa aia...